Отриману позику треба повернути, це – аксіома.

Але є несправедливим, коли отримано 3000 гривень, а повертати вимагають 30000 грн. Ідея мікрозаймів досить непогана. Чому цим не скористатись, коли раптово треба гроші?

Але на нашому кредитному ринку все не так просто. Багато українців зрозуміли: якщо боржник допустив прострочку по онлайн кредиту на кілька днів, мікрозайм збільшується удвічі або втричі.

Відразу нараховуються величезні відсотки, починають дзвонити колектори, в тому числі до знайомих та родичів позичальника. І так буде тривати доти, доки людина не погодиться виплачувати.

При найменшій затримці з черговим платежем все починається знову…

Якщо вам складно прийняти рішення і потрібна он-лайн допомога адвоката, телефонуйте:

“Чи можна повністю списати кредит?”

Списати повністю кредит неможливо, але, як то кажуть, безвихідних ситуацій не буває. Можна досягти того, щоб сума виплати буде значно меншою, ніж вимагають, або навіть дорівнювати сумі займу.

Одразу хочу застерегти, що без порад адвоката або досвідченого в цій галузі юриста не обійтись. Також треба розуміти, що після укладання угоди з адвокатом до вас не перестануть телефонувати колектори.

Треба усвідомити реалії: адвокат фізично не може заборонити кожному абоненту телефонувати вам, тим більш, що дзвінки ідуть не як офіційні, а в основному від анонімних абонентів або ботів.

“Мені нічого не буде – в мене немає, що брати”

Це не так. На сьогодні колекторська служба побудована таким чином, що через дзвінки та погрози рідним та близьким, вас все однак змусять сплатити борг. Якщо зараз у вас немає офіційних доходів чи майна, то через рік-два вони у вас з’являться. Вам потрібно буде зняти арешт та закрити виконавчі провадження. А на той час суми виростуть в десятки разів.

«Батьки, проведіть з цього приводу бесіду з дітьми»

Звертаюсь до батьків. Якщо ваші діти досягли повноліття — це чудово.
Але треба пам’ятати, що відтепер вони самі можуть отримувати онлайн позики, про які ви навіть не здогадуєтесь.

Достатньо надати копію паспорта та ідентифікаційного коду. Нажаль, більшістю клієнтів мікрозаймів є особи, яким відносно недавно виповнилось 18 років.

Спілкуючись з такими клієнтами, розумієш, наскільки вони не усвідомлюють, що отримавши 2-3 тисячі гривен, цим поставили себе у фінансову залежність перед кредиторами.

ВАЖЛИВО:

Якщо ви прийняли рішення виплачувати кредит і не оскаржувати його розмір, то головне в цьому випадку після виплати не забути отримати довідку, що ваш кредит закритий і заборгованість відсутня. Оскільки через деякий час може з’явитися нове виконавче провадження, тільки вже на іншу суму…

Якщо вам складно прийняти рішення і потрібна консультація юриста: