Ви дізнались, що Ваші рахунки заблоковано, накладено арешт на Ваше майно. Однак, ви не знали про цю заборгованість і Вас не попереджали про вимогу сплатити борг.
Ви дізнались, що це є наслідком вчинення виконавчого напису нотаріусом і відносно Вас розпочалось примусове виконання цього напису.

Оскарження виконавчого напису нотаріуса.

Треба пам’ятати, що нотаріус вчиняє виконавчі написи, якщо подані документи підтверджують безспірність заборгованості або іншої відповідальності боржника перед стягувачем та за умови, що з дня виникнення права вимоги минуло не більше трьох років – статті 88 Закону України «Про нотаріат».

Якщо має місце порушення цієї норми, треба негайно звертатись до суду за захистом свого права шляхом пред’явлення позову про оскарження виконавчого напису та із заявою про забезпечення позову шляхом зупинення стягнення за виконавчим написом до набрання законної сили судовим рішенням.

Намагайтесь отримати будь-які документи, які підтверджують те, що відносно Вас розпочалось примусове виконання – копію постанови виконавця про відкриття виконавчого провадження, копію постанови про накладення арешту на рахунки та майно.

Інші підтверджуючі документи, на підставі яких було вчинено виконавчий напис, необхідно витребувати через суд шляхом подання заяви про витребування судом цих доказів.

Лише суд в змозі отримати від нотаріуса документи на підставі яких було вчинено нотаріальний напис.

Не зволікайте. Захищайте своє майно.