Допомога адвоката з кредитів.

Кредитні борги – одна з найпоширеніших проблем, із якою доводиться стикатися юристам. Суперечка з банком вимагає нестандартних підходів та глибоких знань тих моментів, з якими можна зіткнутися по дорозі вирішення розбіжностей

Перелік послуг:
 • Консультації юриста, який займається кредитуванням.
  З фахівцем клієнт може отримати правові консультації та роз’яснення щодо взаємодії з різними фінансовими організаціями.
 • Досудове врегулювання кредитних спорів.
  Як правило, представництво адвоката за кредитом у більшості випадків надає можливість мирного вирішення проблемних ситуацій. Юридичний фахівець із проблемних кредитів допоможе знайти компромісний варіант для обох сторін суперечки, якщо це буде можливо.
 • Судовий супровід кредитних суперечок із банками, колекторами та іншими організаціями.
  Якщо конфлікт не вдалося вирішити мирним шляхом, то адвокат у кредитних справах представлятиме ваші інтереси в суді та інших інстанціях. До цього належать комплексний супровід справ, а також юридична допомога клієнту – консультації, підготовка документів, представництво та захист.
 • Оскарження рішення суду про стягнення боргу, виселення з дому.
 • Судовий розгляд щодо оскарження виконавчого напису нотаріуса.
  Також разом із цим адвокат клопотатиме про зупинення виконавчих дій, щоб майно не могло бути реалізоване на аукціонах.
 • Допомога юриста щодо прострочених кредитів у реструктуруванні боргу.
  У разі необхідності отримати кредит на погашення боргу в іншій організації краще звернутися за допомогою до профільного юриста.
 • Адвокат з іпотечних кредитів.
  Юрист допоможе вам із питанням списання та ліквідації боргу. Завдяки йому ви можете подати позов про розірвання іпотечного договору та скасування обтяжень, оскаржити оцінку майна. Крім того, адвокат зможе допомогти у зупиненні виконавчого провадження.