Відносно Вас розпочалось примусове виконання рішення третейського суду. Ви не згідні з сумою боргу. Третейський суд виніс рішення у Вашу відсутність.

Оскарження заборгованості за рішенням третейського суду.

Пам’ятайте, що Законом України «Про внесення змін до статті 6 Закону України «Про третейські суди» щодо підвідомчості справ у сфері захисту прав споживачів третейським судам» № 2983-VI від 03.02.2011 року, який набрав чинності 12.03.2011 року, частину першу статті 6 Закону України “Про третейські суди» доповнено пунктом 14, згідно якого третейські суди не можуть розглядати справи у спорах щодо захисту прав споживачів, у тому числі, споживачів послуг банку – кредитної спілки.

Тому, якщо мова йде про споживчий кредит – мерщій до суду.

Необхідно подати до суду, який виніс ухвалу про видачу виконавчого листа, заяву про визнання таким, що не підлягає виконанню повністю виконавчий документ, виданий на підставі ухвали районного суду, прийнятого на підставі рішення третейського суду, та ставити вимогу перед місцевим судом про зупинення виконання за виконавчим документом.

Одночасно раджу звернутись до апеляційного суду про скасування ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення про відмову у задоволенні заяви банку про видачу виконавчого листа на підставі рішення третейського суду.

До апеляційної скарги необхідно подати обґрунтовану заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження.